Hotel EA Mozart Karlovy Vary

Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 11 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 12 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 13 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 14 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 15 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 16 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 17 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 18 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 19 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 20 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 21 Hotelu EA Mozart Karlovy Vary 22

.Hotel EA Mozart v Karlových Varech se nachází na levém břehu řeky Teplé, v blízkosti Vřídelní kolonády. Tato výhodná poloha (vzdálenost 100 m od hlavní kolonády) je ideální pro všechny návštěvníky Karlových Varů. Skvostně zrenovovaný dům, ve kterém v 18.stol. pobýval i J.W.Goethe je ideální místo k odpočinku, léčbě i aktivní dovolené.


Hotel EA Mozart v Karlových Varech nabízí svým hostům 12 dvoulůžkových pokojů ve 3 poschodích s výtahem. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, televizí, lednicí, trezorem a stylovým nábytkem.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-EA-mozart@toprague.cz
Adresa: Stará Louka 18 Karlovy Vary


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu EA Mozart Karlovy Vary věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu EA Mozart Karlovy Vary se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Více balíčků ...


Hotel EA Mozart ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu bez balíčku:na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist